Zestaw zabawek pozwalający rozwinąć wyobraźnię i kreatywne myślenie

Zabawki dla najmłodszych

Małe dzieci bardzo szybko zaczynają interesować się światem. Już kilkumiesięczne maluchy podążają wzrokiem za zabawkami, chwytają je i patrzą z zaciekawieniem. Dzieci w okolicy 12 miesiąca życia potrafią już zająć się czymś z dużym zainteresowaniem. FP Zestaw zabawek. Rozwijamy wyobraźnię HFJ95 to idealny zestaw dla maluchów po pierwszym roku życia. Eksperci z Fisher-Price dobrali w nim zabawki aktywizujące. W instrukcji znaleźć można również praktyczne wskazówki dotyczące zabaw od specjalistów do spraw rozwoju dzieci.

Wspomaganie dziecięcej wyobraźni

Zestaw zabawek. Rozwijamy wyobraźnię HF95 od Fisher-Price to produkt mający na celu naukę naśladowania. Nawiązuje on do jedzenia oraz innych czynności wykonywanych codziennie przez każdego człowieka. Dzieci czerpią wiele z zachowań osób znajdujących się w pobliżu. Starają się je powielać, przez co dużo się uczą. Przedmioty znajdujące się w pakiecie:

– telefon z kolorowymi podświetlanymi klawiszami, który wydaje różne dźwięki,

– kubeczek aktywizujący, z suwakiem (po jego przesunięciu widać różne obrazki), pokrywką, którą można przekręcać, rurką i grzechoczącymi składnikami,

– deska z czterema przysmakami.

Różnorodność zabawek sprawia, że zestaw nie nudzi się i codziennie uczy czegoś nowego. Podświetlany telefon zaciekawi dziecko a zabawa pokrętłem i przełącznikami wspomoże rozwój manualny. Kubeczek aktywizujący można z powodzeniem użyć do nauki picia przez rurkę. Przesuwne obrazki warto wykorzystać do zabawy w “a kuku” i nauki sylab. Deska z jedzeniem również poprawi sprawność rączek maluchów. Dopasowywanie kształtów to niezła gimnastyka, której dzieci po 1 roku życia z powodzeniem mogą próbować.

Zabawka na lata

Zestaw zabawek. Rozwijamy wyobraźnię HF95 to doskonały pomysł na prezent na pierwsze urodziny. Pomoże on ożywić wyobraźnię oraz zdolność naśladowania u dziecka. Zabawki dzięki nawiązaniu do codziennych czynności sprawdzą się także, gdy maluch podrośnie. Kilkulatki mogą użyć kubka oraz deski przysmaków do zabawy w gotowanie. Telefon może pomóc w przeprowadzaniu poważnych rozmów z rodzicem, rodzeństwem czy pluszakami.