Zabawka Fisher Price – rozmowy telefoniczne przy lunchu

Rozwój dziecka to niesamowicie ważna kwestia, o którą bardzo dbają rodzice. Co jednak i w jakim wieku się rozwija oraz kiedy dziecko uczy się konkretnych czynności wiedzą tylko eksperci. Na szczęście Laboratorium Zabawy Fisher-Price zaopatrzone w światowej klasy ekspertów dopasowuje i udoskonala zabawki, co pozwala nam w łatwy sposób dopasować zabawkę do wieku i okresu rozwojowego dziecka. Tego typu produktem jest FP Zestaw zabawek. Rozwijamy wyobraźnię HFJ95 z księgarni internetowej.

Co w zestawie?

W pudełku dla malucha znajdziemy deskę przysmaków: ser, wędlina, ciasteczka i winogrona, kubek ze słomką oraz telefon. Deska posiada wgłębiania, dzięki którym maluch podniesie plastikowe jedzenie i odłoży je na właściwe miejsce. Telefon to atrapa dawnej komórki z małym wyświetlaczem, klikalnymi przyciskami i pokrętłem z boku, a te wszystkie elementy pozwolą dużo trenować małym, wścibskim paluszkom. Kubek ze słomką jest również interaktywny i pozwala ćwiczyć picie samych zdrowych napojów.

Zestaw Rozwijamy wyobraźnię a wiek dziecka

Zabawka Fisher Price HFJ95 dedykowana jest dzieciom od pierwszego roku życia. Bobas w tym wieku potrafi manipulować przedmiotami i wkładać mniejsze w większe, stąd deska przysmaków, by ćwiczyć tę umiejętność. Ponadto, pociecha w tym wieku rozumie przeznaczenie danych przedmiotów i zaczyna bawić się w udawanie. Będzie rozmawiać przez wyłączony telefon czy udawać, że zjada plastikowy ser. To także czas dalszego rozwoju sprawności palców ręki. Roczne dziecko nadal bawi się jedną zabawką tylko przez kilka minut, więc zestaw składający się z trzech elementów wystarczy na trochę dłużej niż jedna zabawka.

Fisher Price

Producent zestawu Rozwijamy wyobraźnię tworzy wysokiej jakości zabawki dla dzieci i na poważnie traktuje kwestię zabawy, testując prototypy z dziećmi i ulepszając zabawki tak, aby jak najlepiej pomagały naszym pociechom w rozwoju, były bezpieczne i atrakcyjne dla maluchów. Polecamy także inne zestawy Fisher Price, na przykład Rozwijamy zręczność, Rozwijamy ruchy czy Wydra Usypianka-Przytulanka, gdy pociecha znudzi się obecnym.